STEVIJOS LAPELIAI

Populiari

Prekės kodas: PN-096

Turimas kiekis: 11

Grynasis kiekis: 20 g

Stevia natūraliai auga Brazilijos bei Paragvajaus kalnuotose vietovėse. Vietinių indėnų šis augalas vadinamas caa ehe, reiškiančiu „saldžioji“ arba „medaus žolė“, vertinamas jau nuo senų laikų.
Šių augalų lapuose yra saldžiųjų medžiagų, natūralių gamtinių saldiklių, vadinamų steviozidais.


Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje

€220 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Kinija
Gamintojas: UAB „Inrijo“

Stevia - tai daugiametis augalas, iš pažiūros niekuo neišsiskiriantis iš kitų žaliųjų augalų, o lapelių forma dar šiek tiek panašus ir į mėtas ar dilgėles. Tačiau viena savybe stevia augalas ypatingas - tai saldūs lapeliai, kuriuos galima vartoti tiek šviežius, tiek džiovintus, o sumalus į miltelius ar pagaminus skystį, stevia plačiai vartojama kaip natūralus saldiklis.

Šių augalų lapuose yra saldžiųjų medžiagų, natūralių gamtinių saldiklių, vadinamų steviozidais, neturinčių kalorijų ir pasižyminčių daugybe naudingų savybių.

Stevia natūraliai auga Brazilijos bei Paragvajaus kalnuotose vietovėse. Vietinių indėnų šis augalas vadinamas caa ehe, reiškiančiu „saldžioji“ arba „medaus žolė“, vertinamas jau nuo senų laikų. O į Europą šis augalas buvo atgabentas XVI amžiuje.

Stevia augalą galima auginti ir namuose šiltoje ir šviesioje vietoje, pavyzdžiui, ant palangės, o vasarą persodinti lauke. Ji užaiga iki 0,5-1 m aukščio, lapeliai iki 2-3,5 cm ilgio. Įdomu tai, kad nors ir Stevijos lapeliai yra saldūs, kvapo šis augalas neturi jokio. Žydi jis vasaros pabaigoje - rudens pradžioje mažais baltais žiedeliais.

Daktaras Unikauskas apie Stevia laidoje "Klauskite Daktaro".

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Balkšvojo gysločio sėklų luobelės - maistinės skaidulos, kurios šalina iš organ..
€400
93
Grynasis kiekis: 100 g Sudedamosios dalys: 100% neaktyvių maistinių mielių dribsniai Produk..
€500
173
Rašyti
Skambinti