PRIVATUMO POLITIKA

El. parduotuvėje „Prieskonių namai“ užsisakyti prekes Pirkėjas gali užsiregistruodamas el. parduotuvėje „Prieskonių namai“– įvesdamas registracijoje prašomus duomenis arba nesiregistruodamas el. parduotuvėje.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti tinkamam prekių užsakymo įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, tikslų prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių pardavimo el. parduotuvėje Prieskonių namai, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame, nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar trečiaisiais asmenimis, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, išrašant PVM sąskaitą-faktūrą.

Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje „Prieskonių namai“, bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

Klientas darydamas užsakymą ar registruojantis sutinka su prekių pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir jas patvirtindamas, Pirkėjas sutinka, jog Pirkėjo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo internetinėje parduotuvėje Prieskonių namai, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai taip pat apima reklaminių ir informacinių pranešimų siuntimą, registruojantis Pirkėjas sutinka arba nesutinka gauti naujienlaiškius ir panašaus pobūdžio medžiagą.

Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
Asmens duomenys tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų.
Asmens duomenys, kurie sutiko, kad jų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, yra saugojami aktyviojoje duomenų bazėje ir naudojami 2 metus tiesioginės rinkodaros tikslais. Pirkėjo duomenys yra saugomi 2 metus nuo paskutinio pirkimo. Po šio termino kliento duomenys yra (automatiškai) sunaikinami. Asmens duomenų automatinį sunaikinimą prižiūri atsakingas asmuo.

Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia registracijos anketoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

Jei pageidaujate, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume, praneškite apie tai mums el. paštu info@prieskoniunamai.lt

Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Rašyti
Skambinti