Kumino sėklos

Prekės kodas: PN-031

Turimas kiekis: 18

Kuminai yra tipiškas rytų virtuvės prieskonis, daugelio Indijos ir Meksikos patiekalų skonio dalis. Šis prieskonis pasižymi ypatingais aromatais. Tai neįprasto, intensyvaus, stiproko, labai savito aromato ir skonio prieskonis, paprastai arba labai mėgstamas, arba nekenčiamas. Citrinų ir šildančių imbierų skoniai persipina su šviežiai pjautos medienos aromatais. Skonis ir aromatas išreiškiamas stipriausiai kuomet prieš naudojimą yra paskrudinamas sausoje keptuvėje arba karštuose riebaluose iki sėklų patamsėjimo.

Kuminai naudojami daržovių patiekalams, salotoms, troškiniams, tirštoms sriuboms, žuvies, vištienos, avienos, ryžių patiekalams gardinti, be jų neįsivaizduojamas plovas , jų dedama į įvairiausius prieskonių mišinius (garam masala, kari mišinius), kuminais taip pat gardinami sūriai, jogurtas, kuskusas, marinuojamos, konservuojamos daržovės, su kuminais kepama duona ir t.t.

Kuminų istorija prasideda 5000 m. pr. Kr. Viduriniuose Rytuose, ypač aplink Egiptą ir Iraną. Kuminų sėklų buvo rasta faraonų piramidėse, o egiptiečiai jį naudojo balzamavimo procese.

GRYNASIS KIEKIS: 50 g.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

€195 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Subtilaus aštrumo prieskonių mišinys, kuriame kumino dvelksmas suteiks paukštie..
€200
39
Plovas labai populiarus Artimuosiuose ir Vidurio Rytuose, Azijoje, ir iš dalies Užkaukazėje. ..
€200
48
Skonių harmonija - pagrindinis Tailando virtuvės principas. Šios šalies virtuvė pilna gaivių ir aro..
€200
149
Grynasis kiekis: 60 g. Sudedamosios dalys: raudonos saldžiosios paprikos, svogūnai, česnakai, rom..
€200
206
Rašyti
Skambinti